Diskusní téma: Podniková soutěž

podnikovka

nazdárek kamarádi, jak tak čtu, jste hodně vyhecovaný na podnikovku. Já bych vám všem chtěl říci svůj názor. V podnikovce hraju za policajty od samýho začátku-dalo by se říci zakládající člen, tak asi 10 sezonu. Udělali jsme mančaft ze samých poldů, někdo hrál s minimem výstroje, třeba jen v normálních rukavicích a tak. Hráli jsme hokej-rybník. Kde byl puk, byli jsme všichni. To, co hraje HC vodňany tak jak mám požnost srovnat s našimi začátky, tak HC VD je liga. Šli jsme do toho a je pravda, ža nás každej válcoval s dvouciferným výsledkem. Postupně se to za ty léta vyselektovalo a dneska jsme na 6 místě. Základ je, chodit aspoň na 2 pětky a mít stálého gólmana. Ale to co hrajeme ( HC VD) tak bych si klidně tipnul, že jsme v desítce (ze 14). A pokud se týká agrese na ledě, tak jak kdo. Hokej se nechá hrát s každým, akorát s někým to víc bolí. Pokud se mi podaří dneska přijít, můžeme pokecat, kdo bude chtít. Ale jak říkám, stačí dát dohromady cca 15-20 kluků, aby se scházelo min. 10 lodí na zápas a půde to.