Stránka našich fanoušků

Kniha návštěv

:-)

Tak kapitáne do toho, hoši Vy se držte, ať máte další zápas v kapse :-)

hokeeeeeeeeeeej

tak stranecky zaslouzi pochvalu a zapasiky moji ucast na tribune :-) jen tak dal... :-)

turnaj

Vážila jsem cestu z Č.B. do Vodňan úplně zbytečně. Celá natěšená jsem hnala na náměstí k výloze hračky, papírnictví, že si prohlédnu na vlastní oči pohár za 3. místo v turnaji a třeba logo nebo foto klubu, ale kde nic tu nic. Pánové, kde to vázne, za chvíli bude turnaj zapomenut !!!

Re: turnaj

Jejda to se omlouvám, ale pohár jsem chtěl vystavit kdatu kdy budeme mít slezinu po sezóně, aby jsme si tam mohli připít:-)

sobotní turnaj

I když jsem neviděla ani jeden zápas, dle výsledku - 3. místo - jste hoši výborní, úžasní, jedineční, no mužstvo chlapů jak má být, skrátka supééér, jen tak dál .

3. místo

Gratuluji ke třetímu místu!!! Jste dobrý!!!

Hc Vodňany - Rakousko

Na Rakousko vás přijdu podpořit s mým nemocným hokejistou a budeme fandit o sto šest :-)

Hc Vodňany

vtipný logo, super dresy, a co mávátka, budou, líp by se fandilo proti tomu Rakousku