Turnaj SKP ročník 2011

06.04.2011 18:45
Jak jsem již referoval i v letošním roce jsme se zúčastnili  Turnaje SKP, kde jsme se po loňském třetím místě snažili o lepší umístění. Již první zápas nám ukázal, že turnaj nebude tak jednoduchý, jak se nám zdálo. Po loňských prohrách favoritů, si pro letošek připravili značné posily z juniorských a krajských soutěží, kde jsme my „amatéři z rybníka“ neměli moc šancí. Ostatní týmy nám vždy naložily dostatečný počet gólů, které se nám nedařilo dorovnat, proto jsme všechny 3 zápasy prohrály a obsadily tak 4. místo ani pro pohár se nám za tento úspěch nechtělo, i když pro nás je úspěch všechno:-). Zahráli pěkný hokej, kde jsme se často jen dívali na soupeře, ale kde si člověk s fajnou partou přátel užije nejvíc zábavy než na hokeji. Takže snad v příštím roce budou rozumnější soupeři a nám se tak bude více dařit.

HC Vodňany vs. HC Prachatice
HC Blatná vs. HC Vodňany